Saradnja sa TehnoLogika doo Beograd

U petak 21.04.2017. nas je posetio Miloš Momirović, CAD Expert, predstavnik kompanije TehnoLogika doo Beograd sa kojom je uspešno ostvarena saradnja.

Kompanija TehnoLogika doo Beograd je lider u distribuciji CAM softvera poznate kompanije AUTODESK.

Tehnička škola je dobila edu licence za softvere:

  • Autodesk PowerShape – Ultimate 2017
  • Autodesk PowerMill – Ultimate 2017
  • Autodesk ArtCAM – Premium 2017
  • Autodesk FeatureCAM – Ultimate 2017
  • ADSK PowerInspect – Ultimate 2017
  • Autodesk PowerShape – Ultimate 2017
  • ADSK PowerInspect – Ultimate 2017
  • Autodesk FeatureCAM – Ultimate 2017
  • Autodesk ArtCAM – Premium 2017
  • Autodesk PowerMill – Ultimate 2017

Softver je prvenstveno za obrazovni profil Tehničar za kompjutersko upravljanje ali i za ostale obrazovne profile koji koriste CAM softvere.

 

Tehnologika d.o.o. Beograd, je ćerka firma kompanije TechnoLogica, čijih više od 200 zaposlenih, od 1990. godine razvijaju širok spektar usluga na polju informacionih tehnologija, uključujući implementaciju informacionih sistema, razvoj softvera, konsalting i specijalizovanu obuku.

 

Obuhvata rešenja za: CAD/CAM (Computer-aided design and manufacturing – Autodesk/Delcam), 3D štampu (Stratasys), ERP (Enterprise Resource Planning), HRM (Human Resource Management), CRM (Customer Relationship Management), BPM (Business Process Management), PM (Project Management), DW/BI (Data Warehouse i Business Intelligence), GIS (Geographic Information Systems), specijalizovana rešenja (Billing, Smart Metering, Emergency Management), kao i razvoj softvera po specifikacijama korisnika.

 

 

Podeli: